Sıkça Sorulan Sorular

ÇözenAdam nedir, ne işe yarar?

-"Üniversiteye hazırlanan öğrencilere destek olmak için kurulmuş bir elektronik eğitim hizmetidir." Bu kapsamda öğrencilerin soru bankalarının çözümlerine anında ulaşmasını sağlayarak üniversite sınavında puanlarını arttırır, zamandan tasarruf sağlar ve düşük maliyeti ile eğitimde fırsat eşitliği tanır.

Öğrencinin yapamadığı soruların çözümlerini öğrenmesi neden önemlidir?

-"Yapılamayan bir soru, öğrencinin eksiği olan bir konunun tespit edilmiş halidir." Ağırlıklı olarak yapılabilen soruların tekrar tekrar çözülmesi sınav puanının azalmamasını sağlar. Ancak bu yöntem puan yükseltmek için yeterli değildir.  Asıl başarı, öğrencinin çözemediği soruları ihmal etmeden anında öğrenmesi ve takıldığı anda nerede eksiği olduğunu görebilmesiyle gelir.

Peki ÇözenAdam'ın etütten farkı nedir?

-"Sürat, fiyat ve kolaylık." ÇözenAdam, öğrencinin çözemediği soruları biriktirmesine gerek kalmadan, ders çalışma ritmi dahilinde öğrenmesini sağlar. Öğrenci etüte gitmek için yollarda vakit kaybetmez ya da hocasına sormak için sıra beklemez. Etütlerden daha ucuz ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

ÇözenAdam'da sorular kimler tarafından çözülüyor?

-"Deneyimli dershane hocaları ve matematik bölümü lisans öğrencileri." Deneyimli ekibimiz tarafından dikkatle yapılan çözümler, ardından bir başka ekip tarafından tek tek kontrol edilerek onay sürecimizden geçirilir. Çözümler her seviyeden öğrencinin anlayabileceği şekilde adım adım ve açıklamalı verilmiştir.

Hangi kitapların çözümleri var?

Şu an sitemizde üniversiteye hazırlanan öğrencilerin elinde en çok bulunan kitaplardan
 
 • Güvender %100 YGS Matematik Soru Bankası
 • Fem Matematik 1 Konu Özetli Soru Bankası
 • Karekök YGS Soru Bankası
 • Esen YGS Soru Bankası
 • Birey YGS-LYS Matematik Soru Bankası
 • Fem Matematik 2 LYS Soru Bankası
 • Karekök LYS Matematik Soru Bankası
 •  
Siteye üye olduğunuz zaman bu kitaplara ve ilerleyen zamanlarda ekleyeceğimiz diğer tüm kitaplara ulaşabileceksiniz. Bize tercih ettiğiniz soru bankalarını ileterek, istediğiniz kitapların öncelikli olarak siteye eklenmesine katkıda da bulunabilirsiniz.
Bize ulaşın: info@cozenadam.com

Hangi paketi seçmeliyim?

-"Tek bir kitap ile çalışıyorsan Tek Kitap, daha fazla kitapla çalışıyorsan PRO" Tek kitap paketini çalışmasını bir kitap üzerinden sürdüren arkadaşlarımız için hazırladık. Birden fazla kitapla hem YGS'ye hem LYS'ye hazırlanan arkadaşlar içinse tüm çözümlerimizi kapsayan PRO paketi tavsiye ediyoruz.

Peki abonelik ücretleri ne kadar?

-"Tek Kitap Paketi aylık 24.90TL + kdv. PRO Paket aylık 59.90 + kdv." Paketlerimizin fiyatları aylık olarak düzenlenmiştir. Abone olduktan sonra istediğin zaman bize ulaşarak paketini değiştirebilir yada iptal edebilirsin.

Aboneliğim ne kadar devam edecek?

-"Sen ne kadar istersen o kadar." ÇözenAdam'daki tüm paketler devam eden abonelik sistemi esasına göre oluşturulmuştur. Yani sen aboneliğini iptal edene kadar ÇözenAdam paketin her ay yenilenmeye devam edecektir.

Ya arkadaşlarımı davet edersem?

-"1 arkadaşını abone yapana, 1 ay abonelik bedava!" Bedava abonelik kazanmak için hemen profil sayfana git.
 • Sana özel davet linkini kopyala
 • Arkadaşlarına yolla
 • Yolladığın linke tıklayıp ÇözenAdam'a gelen arkadaşların 1 ay abone olsunlar
 • Sen ÇözenAdam'ı bedava kullan!
Unutma arkadaşların da kendi davet linklerini kullanarak arkadaşlarını 1 ay abone yapabilir, ÇözenAdam'ı bedava kullanabilir.

Güvenlik konusu?

-"En güvenli ödeme alt yapısı için Türkiye İş Bankası'nı seçtik." Güven ve kaliteden taviz vermemek için tahsilat alt yapımızı Türkiye İşBankası'nın sanal POS hizmetinin üzerine kurduk. ÇözenAdam'da yapacağınız tüm alışverişler Türkiye İşBankası üzerinden güvenli bir şekilde tahsil edilecektir. ÇözenAdam info ekibi güvenlik ile ilgili her türlü sorunuzu yanıtlamak için daima hazırdır. Bize info@cozenadam.com email adresinden ulaşabilirsiniz.

Hemen abone ol!

-"YGS LYS için kaçırdığın soru kalmasın" Tüm çözümlere abone ol