BİZ KİMİZ ?

ÇözenAdam'daki eğitim servislerini hazırlayan girişimci ekiple tanışın

Mete Evrenol - Kurucu Ortak

Lisans programı dahilinde İTÜ ve SUNY'den Bilişim Mühendisliği çift diploması almıştır. Üçüncü olarak tamamladığı lisans eğitiminden sonra 5 yıl Microsoft'un Redmond kampüsünde PM olarak çalışmıştır. Ardından İstanbul'a dönerek ÇözenAdam'la girişimcilik kariyerini başlatmıştır.

"Teknoloji - Mantık - İletişim - Eğitim"

Tuğçe - İş Geliştirme Uzmanı

Hacettepe Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Son sınıfta tamamladığı çeşitli optimizasyon projelerinden sonra İstanbul'a gelerek ÇözenAdam ekibine katılmıştır. ÇözenAdam'ın tüm süreçlerinin optimizasyonu ve yeni süreçlerin dizaynı kendisinin sorumluğundadır.

"Hani şöyle şöyle yaparken böyle böyle yaparsın da şöyle böyle olur ya, işte öyle olmasın diye uğraşır. Plan hiçbir şeydir, planlama her şey."

İlter - Eğitim Uzmanı

Tarsus Amerikan Kolejinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde fizik mühendisliğinde eğitimini tamamlamıştır. 2007 yılında Erkmen eğitimi kardeşi ile birlikte kurmuş ve Çözenadam kurucu ortağı olana kadar burada eğitim vermeye devam etmiştir. Koyu Fenerbahçe'lidır.

"Matematikle koşar fizikle coşarım, İTÜ'de arılığın hayatta anlayışın çok önemli olduğunu öğrendim."

Yusuf - Eğitim Uzmanı

Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji'nde tamamladıktan sonra inşaat mühendisliği eğitimi almak icin Boğaziçi Üniversitesi'ne gitmiştir. Ardından Galatasaray Üniversitesi'nde MBA eğitiminin yanısıra liderlik ve koçluk eğitimi de almıştır. 2007'de kardeşi ile birlikte Erkmen Eğitimi kurmus ve bu kurumda çalışmıştır. Koyu Fenerbahçe'lidir.

"Yıllarca çok okuyan mı yoksa çok gezen mi sorusunun cevabını aramış; farklı yapı ve kültürdeki kurumların havasını teneffüs etmiş ve de her şeyden biraz olması gerektiğine karar vermiş..."

Savaş İpek - Eğitim Danışmanı

Kadıköy'deki ofisinde sayısız öğrenci yetiştirmiştir. (ÇözenAdam'ın kurucusu Mete de bu öğrencilerdendir.) Çok pratik, hızlı ve dinamik anlatımıyla fark yaratmıştır. Frekans Eğitim Koçluğu'nun kurucusudur.

"Bütün öğrenciler öğrenmeye isteklidir ve her öğrencinin bir öğrenme potansiyeli vardır. Amacımız bu potansiyeli açığa çıkarmaktır."
"Hayat senin, kuralını kendin koy!"


En iyi ÇözenAdam'larımız ve OnayAdam'larımız

Eray
OnayAdam Ekip Lideri

Müyendis bey aday adayı
Langırt bizim fıtratımızda var.
Gezdiğin kadar yaşarsın
Hiç ölünmeyecek gibi yaşanacak

Anıl
OnayAdam

"Ortadoğu ve Balkanların en hızlı bisikletçisi"
"-Ozan! -Ya Feridun Abi ya..."
"Onaylar onaylar"
"O6 iyi çocuk ama bir Alex değil"

Sadri
OnayAdam

Gidemediğin yer senin değildir. Hayat matematiktir.  Yollar hiç bitmez; uzar gider. Özgürlük iki tekerde..

Filiz
ÇözenAdam

Bir kitap manyağı.  Kitapları, odasında o kadar çok yer kaplıyor ki yakında uyumak için başka bir yer bulmak zorunda kalacak

Ahmet Burak
ÇözenAdam

Bitmek tükenmek bilmeyen merakı, organizasyon aşkı ve seyahat tutkusu olan şahıs. Tiyatro sever, yeşillik tutkunu.

Hatice
ÇözenAdam

Doğru bildiğin yolda yalnız olsan da yürü. tiyatro ve spor sever:)

İbrahim
OnayAdam

"Keep calm and onayla gec" "Eski acik sari deseneee desenee" "Yalniz firfr yok beyler"

Serhat
OnayAdam

Yaratıcı, eğlenceli , düşünceli Snowboard özgürlüktür! Mutluluk herşeyden önemli.

Mehmet Burak
ÇözenAdam

Bu dünyadaki yegane amacım her zaman yapabileceğimin en iyisini yapmaktır. İnsanın, erdemli, dürüst ve namuslu olanını severim, Günde 3 öğün çay içmezsem ve en az 1 saat müzik dinlemezsem o günü boşa harcamışım demektir.

Esma
ÇözenAdam

Sayılar ve müzik mükemmel bir ikilidir. Boş zamanlarımı kitapla değerlendirmeye çalışırım. Tatlı sevmesem de yapmayı çok severim.

Ezgi
ÇözenAdam

Başarı her zaman gerekenden daha fazlasini yapmaktir. Çay varsa hala umut var demektir. Ve son olarak, Mutlu insanlar; herşeyin en iyisine sahip olanlar değil, sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir.

İlayda
OnayAdam

Coffee, Animals, GALATASARAY Vide Supra Kahvaltıya gidelim mi?
ÇözenAdam Elektronik Hizmetler Eğitim ve Ticaret A.Ş.

E-posta: info@cozenadam.com
Adres: Büyükdere Caddesi Çınar Apartmanı No:95 Daire:10
Mecidiyeköy İstanbul
Vergi dairesi no: 2630358304